تاریخچه

مرکز زبان دانشگاه صنعتي اصفهان در سال 1358 همزمان با تاسيس اين دانشگاه راه اندازي شد.

با توجه به کافي نبودن آموزشهاي زباني دانشجويان قبل از ورود به دانشگاه، اين مرکز با هدف توسعه مهارتهاي زبان انگليسي دانشجويان در امر آموزش زبانهاي عمومي و تخصصي و ارائه خدمات آموزشي براي دانشجويان دانشکده هاي مختلف به فعاليت مشغول است.

مرکز زبان با برخورداري از تجهيزات و امکانات مناسب از جمله آزمايشگاه زبان، 2224 جلد کتاب، اينترنت،.... ابزار لازم را در اختيار دانشجويان قرار مي دهد تا با استفاده از منابع به روز موفقيت خود را در بهره گيري از تأليفات علمي به زبان انگليسي و آزمونهاي داخلي وبين المللي ارتقا دهند. در اين مرکز 6 نفر هيئت علمي عضو و 3 نفر هيئت علمي مدعو مشغول فعاليت هستند.

برنامه هاي در حال اجراي اين مرکز پذيرش دانشجوي دوره کارشناسي ارشد گرايش آموزش زبان است. مرکز زبان در طبقه سوم ساختمان پژوهشگاه دانشگاه صنعتي واقع شده است.

ویرایش مقالات

درباره ما

امروزه يادگيري و به کارگيري يک زبان ديگر به جز زبان مادري از ضروريات است. از آنجايي که زبان انگليسي به دلايل متعدد گستره وسيعي را در علوم، متون، فرهنگ، تجارت، اقتصاد و ... در بر گرفته است، يادگيري آن به عنوان زبان دوم در همه جوامع يک امر اجتناب ناپذير است. همان گونه که مي دانيد دروس زبان انگليسي در دوران متوسطه مفاهيم عام را دنبال مي نمايد و ضرورت آموزش پيشرفته و تخصصي آن در رشته هاي علمي گوناگون باعث شده است که در دانشگاه ها نيز به اين امر اهتمام ورزند. مرکز زبان دانشگاه صنعتي اصفهان با هدف افزايش آگاهي و مهارت دانشجويان در زمينه زبان خارجي با ارائه دروس زبان عمومي و تخصصي فعاليت مي نمايد.

اخبار و اطلاعیه ها

بازدیدکنندگان محترم به زودی خبرهای مرکز زبان...
مرکز زبان دانشگاه صنعتی اصفهان در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد...

ارتقاء امنیت وب با وف ایرانی آسپا-وف