آزمايشگاه

 آزمايشگاه زبان دانشگاه صنعتي اصفهان در ساختمان کنار مرکز زبان جنب بانک ملي قرار دارد. اين آزمايشگاه در سال 1358 تاسيس شد و زير نظر مرکز زبان در قالب آزمايشگاه 1 و 2 به فعاليت مشغول است.

هر آزمايشگاه مجهز به دستگاه مستر سوني LLc-6 و 40 کابين دانشجويي و 40 دستگاه صوتي و گوشي به طور جداگانه است.

اين سيستم صوتي قادر به آموزش از طريق پخش صدا توسط ضبط صوت و ضبط صداي دانشجو توسط گوشي بوده که به طور همزمان قادر به سرويس دهي به 80 نفر دانشجو است. آزمايشگاه همچنين داراي انواع کتابهاي آموزشي، فرهنگ لغات، منابع صوتي شامل نوار و سي دي هاي زبان انگليسي، آلماني و فرانسه است. دانشجويان و کارکنان دانشگاه مي توانند در جهت تقويت مهارت گوش کردن و صحبت در محيطي آرام و مناسب به طور شخصي و با توجه به نيازهاي متفاوت خود از اين امکانات بهره برند. فراگير مي تواند با استفاده ازضبط صوت نوارهاي صوتي را گوش کند و يا صداي خود ضبط نمايد و سپس با گوش کردن مجدد مشکلات تلفظي خود را اصلاح نمايد.

از ديگر خدمات آزمايشگاه زبان تکثير نوار و سي دي، امانت کتاب و ارائه راهنماييهاي لازم به دانشجويان براي انتخاب منابع بر اساس نياز متفاوت آنان است. دانشجويان با ارائه کارت دانشجويي مجاز به استفاده از اين امکانات هستند.

ویرایش مقالات

درباره ما

امروزه يادگيري و به کارگيري يک زبان ديگر به جز زبان مادري از ضروريات است. از آنجايي که زبان انگليسي به دلايل متعدد گستره وسيعي را در علوم، متون، فرهنگ، تجارت، اقتصاد و ... در بر گرفته است، يادگيري آن به عنوان زبان دوم در همه جوامع يک امر اجتناب ناپذير است. همان گونه که مي دانيد دروس زبان انگليسي در دوران متوسطه مفاهيم عام را دنبال مي نمايد و ضرورت آموزش پيشرفته و تخصصي آن در رشته هاي علمي گوناگون باعث شده است که در دانشگاه ها نيز به اين امر اهتمام ورزند. مرکز زبان دانشگاه صنعتي اصفهان با هدف افزايش آگاهي و مهارت دانشجويان در زمينه زبان خارجي با ارائه دروس زبان عمومي و تخصصي فعاليت مي نمايد.

ارتقاء امنیت وب با وف بومی